Doskonałe wystąpienia publiczne

Empatyczne narzędzia zarządzania zespołem

JEDYNY TAKI PROGRAM

Indywidualne sesje szkoleniowe nastawione na doskonalenie kompetencji komunikacyjnych oraz swobody wystąpień publicznych, które przygotowują świadomych mówców z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Doskonałe wystąpienia publiczne. Innowacyjny program indywidualny to propozycja jedyna w swoim rodzaju, która zmieni Wasze podejście do komunikacji oraz pozwoli uwolnić naturalne talenty i predyspozycje. W czasie indywidualnych i dopasowanych do Twoich potrzeb sesji indywidualnych skorzystamy z systemu FaceReader jako źródła szybkiej i obiektywnej informacji zwrotnej, aby ułatwić sprawną i skuteczną regulację emocji i stresu, nauczyć zarządzania nimi i skorzystać z autentyczności zachowania jako źródła wiarygodności i wzmocnienia wizerunku szczerego mówcy. Nasz program sprawi, że w pełni wykorzystacie swój potencjał i zapanujecie nad stresem.

Mapa programu indywidualnego:

1


Źródła stresu

Współpracę rozpoczynamy od poznania przyczyn stresu i pobudzenia oraz sposobów na ich opanowanie.

2


Sygnały emocji

Równocześnie zaczynamy pracować nad zrozumieniem Twoich emocji oraz ich wpływem na zachowanie.

3


Twoja wiarygodność

Ćwiczenie regulacji stresu i emocji pozwala nam skomponować unikalną skrzynkę z narzędziami Twojej wiarygodności

Dlaczego nasza metoda jest unikalna? Ponieważ w Alpaka Innovations wiemy, jak ważne są Wasze emocje i pomagamy Wam czerpać z nich siłę. Nowoczesne narzędzia i technologie służą nam do tego, aby wspierać Was w regulacji emocji i stresu w trudnych chwilach, kiedy najbardziej tego potrzebujecie.

Kto skorzysta na naszej ofercie?

Sesje Doskonałych wystąpień publicznych. Innowacyjnego programu indywidualnego skierowane są do osób, których praca lub aktywność społeczna wymaga wystąpień przed publicznością i sprawnej komunikacji z innymi ludźmi. Program szczególnie zainteresuje każdego, dla kogo wizerunek i wiarygodność są ważne, a doświadczenie stresu lub trudnych emocji przeszkadza w czerpaniu przyjemności z wystąpień publicznych. Jeżeli chcielibyście zapanować nad swoim stresem, lękiem, złością, rozczarowaniem czy nieśmiałością, a do tego lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje, to nasza propozycja daje to, czego nie zaoferuje nikt inny.

Doskonałe wystąpienia publiczne to doskonały pomysł dla przedsiębiorców i kadry zarządzającej firm, którzy są świadomi, że stres może ich ograniczać, polityków, samorządowców i urzędników, którzy wiedzą, jak ważna jest wiarygodność i zaufanie, nauczycielom, edukatorom i ekspertom, chcącym skuteczniej przekazywać wiedzę i cieszyć się przyjemnością występowania oraz prawnikom i ich klientom, którzy potrzebują zapanować nad stresem i trudnymi emocjami przed sądem. Nasz program ciekawie wzbogaci warsztat aktorów i artystów scenicznych, którzy chcieliby zobaczyć skuteczność swoich umiejętności odgrywania emocji i usprawnić je z wykorzystaniem technologii bazującej na sztucznej inteligencji.


Szczegółowy program szkolenia:

Zaniepokojona kobieta w zamkniętej postawie ciała i zasłoniętymi dłonią ustami.

KROK PIERWSZY

Źródła stresu i jak nad nim zapanować

Czas trwania: 4 sesje indywidualne

Współpracę w ramach programu Doskonałe wystąpienia publiczne rozpoczynamy od poznania źródeł stresu i pobudzenia, sposobów ich sygnalizowania przez Twoje ciało oraz strategii radzenia sobie z niechcianą reakcją. Wykorzystując automatyczne kodowanie zachowania z niezwykłą precyzją i dokładnością diagnozujemy, kiedy pojawia się stres, z czym jest związany i jak zmienia komunikację z innymi ludźmi. Naszym celem nie jest jego całkowite wyeliminowanie, ale regulowanie pobudzenia tak, aby motywowało szczere reakcje i wzmacniało wiarygodność. Wiedząc, co wywołuje stres i jak możemy zauważyć jego wczesne sygnały, wspólnie pracujemy nad narzędziami jego kontrolowania i zarządzania nim.

Mężczyzna stojący na tle wybuchających fajerwerków

KROK DRUGI

Sygnały emocji i jak z nich korzystać

Czas trwania: 4 sesje indywidualne

Równocześnie z uczeniem regulacji stresu zaczynamy pracować nad świadomą i nieświadomą sygnalizacją emocji. Cztery spotkania poświęcimy na poznanie, jak wpływają na Ciebie cztery emocje kluczowe dla komunikacji: radość, strach, gniew i smutek, aby zrozumieć Twoją unikalną dynamikę zachowania emocjonalnego. Automatyczne kodowanie sygnałów przez FaceReader dostarczy nam idealnych informacji, dzięki którym dowiemy się jak przekazujesz innym swoje uczucia oraz jak wykorzystać naturalne ekspresje do wzmocnienia wiarygodności. W naszym programie lepiej poznasz siebie i zyskasz możliwość zaprzyjaźnienia się ze swoimi emocjami, aby służyły Tobie i Twoim celom.

Uśmiechnięty mężczyzna spoglądający na bok.

KROK TRZECI

Twoja wiarygodność i jak być sobą

Czas trwania: 4 sesje indywidualne

Ostatnim etapem naszych sesji indywidualnych jest połączenie Twoich kompetencji w całość. Trzeci krok pozwala wykorzystać regulację stresu i emocji, świadomość sygnałów przekazywanych przez nasze ciało oraz nasze naturalne silne strony do komunikacji, która pozwala nam wzbudzać zaufanie i budować pozytywny wizerunek. Nie uczymy sztuczek, tylko pokazujemy, jak być sobą i czerpać korzyści ze swojej autentyczności, a do tego, jak skorzystać z mocy naszych emocji i szczerości. Celem programu jest sprawić, abyście czuli przyjemność i samorealizację w czasie wystąpień publicznych oraz docenili to, co w Was sprawia, że możecie być wyjątkowymi mówcami.


Cennik sesji indywidualnych:

Sesja w ramach programu indywidualnego:

  • jedna sesja (50 minut): 120 zł,
  • jednodniowy blok spotkań (4h): 500 zł,
  • program weekendowy (10h): 1 500 zł.

Sesje dodatkowe dla uczestników szkoleń:

  • jedna sesja (50 minut): 100 zł,
  • jednodniowy blok spotkań (4h): 450 zł,
  • program weekendowy (10h): 1 350 zł.

Cena podstawowa dotyczy sesji indywidualnych realizowanych w siedzibie Alpaka Innovations w Toruniu (ul. Grudziądzka 91) oraz towarzyszących szkoleniom po wcześniejszym umówieniu terminów. W przypadku spotkań wyjazdowych klient będzie musiał również uwzględnić ustalone koszty dojazdu i ewentualnego noclegu w przypadku intensywnych programów weekendowych.

Spotkania odbywają się w języku polskim lub języku angielskim.


Szkolenia, od których warto zacząć:

Kobieta i mężczyzna rozmawiający przy stoliku. Photo by Marcelo Dias on Pexels.com

Wiarygodna komunikacja

Skrzynka z praktycznymi narzędziami

Kompleksowe warsztaty wiarygodnej komunikacji składają się z czterech modułów, wspólnie tworząc skrzynkę narzędzi potrzebnych do skutecznego wywierania wpływu społecznego i oddziaływania na innych ludzi w sposób naturalny i spójny.

Korzystając z dorobku nauki i innowacyjnych rozwiązań nasze szkolenie ułatwia sprawne komunikowanie się, regulację emocji i stresu oraz wykorzystanie autentyczności swojego zachowania do wzmocnienia więzi z odbiorcą. Każdy z modułów tworzy most między wiedzą a kompetencjami, ucząc sposobów samodzielnego rozwijania umiejętności współpracy i wystąpień publicznych.

Cena od 120 zł za osobę.

Młoda kobieta i starszy mężczyzna współpracujący ze sobą przy komputerze. Photo by Matheus Bertelli on Pexels.com

Praktyczna inteligencja emocjonalna

Klucz do sukcesu dla profesjonalistów

Przyjazne i empatyczne szkolenie mające na celu praktyczne rozwijanie kompetencji inteligencji emocjonalnej u siebie i w swoim otoczeniu oraz wykorzystanie ich niezwykłego wpływu na trwałość relacji z innymi ludźmi.

Program rozwija trzy kluczowe umiejętności: samoświadomość emocji, regulację emocjonalną oraz praktykowanie empatii. Trzy uzupełniające się bloki warsztatów uczą rozumieć własne emocje i potrzeby emocjonalne, pomagają korzystać z narzędzi regulacji emocji, stresu i pobudzenia oraz pokazują, jak ćwiczyć uważność i sięgać po empatię, aby uniknąć wypalenia czy rozczarowania.

Cena od 100 zł za osobę.

Oferta usług badawczych realizowanych z wykorzystaniem systemu FaceReader dostępna jest dzięki Funduszowi Wsparcia Inwestycyjnego Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach grantu 5/FWI-C19/2021/70.


Choć możemy mieć doskonale dopracowany przekaz bez zbędnej energii emocjonalnej, to i tak nasze wystąpienie może nie osiągnąć celu. Kontakt wzrokowy, gesty, ruch, postawa, ekspresje twarzy, głos i nasz wygląd to nie tylko narzędzia wzmacniające Twoją wiarygodność i logikę argumentu, ale i coś co tworzy prawdziwą więź emocjonalną między Tobą a słuchaczami.

– Steven i Susan Beebe


Doktor Patryk Wawrzyński, twórca Alpaka Innovations.

Twórca Alpaka Innovations

dr Patryk
Wawrzyński

Jestem naukowcem zajmującym się komunikacją między ludźmi, szczególnie wpływem emocji na zachowanie i podejmowanie decyzji oraz rozumieniem sygnałów płynących z mowy ciała. Kierowałem zespołem badawczym, który sięgając po innowacyjne rozwiązanie i odważnie korzystając z dorobku nauki o mózgu zastosował skanowanie funkcjonalne mózgu (fMRI) do zrozumienia, jak różne emocje zmieniają naszą reakcję na opowieść. Pokazaliśmy też, że obserwacja mowy ciała ułatwia przewidywanie zachowania odbiorców naszych treści. Prowadzenie firmy łączę z pracą adiunkta w Instytucie Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego.

Swoje doświadczenie zdobyłem dzięki pracy badawczej w Polsce i projektom biznesowym, które dały początek Alpaka Innovations. Uczyłem się od najlepszych w trakcie staży i stypendiów w cenionych ośrodkach w USA, Niemczech, Portugalii, Estonii, Rumunii, Południowej Afryce i Chile, a także wykładając komunikację na uczelniach w Polsce, Litwie i Iranie. Dzięki temu jestem pionierem metod analizy danych behawioralnych, które wykorzystuje pracując z politykami, twórcami reklam i kampanii marketingowych, naukowcami i prawnikami. Moje unikalne podejście do komunikacji sprawiło, że od 2022 roku jako trener kompetencji współpracuję z International Republican Insitute, prowadząc szkolenia w Europie.

Więcej o mnie:

Dane kontaktowe:

Alpaka Innovations
Patryk Wawrzyński
ul. Grudziądzka 91, 87-100 Toruń

NIP: 542 298 93 55
Regon: 384314212

+48 535 556 682
kontakt@alpakainnovations.com

%d blogerów lubi to: