Edukacja

Szkolenia, warsztaty i programy indywidualne

UNIKALNE SZKOLENIA
I SESJE INDYWIDUALNE

Filarem Alpaka Innovations jest wspieranie umiejętności komunikacyjnych oraz rozwoju społecznego i emocjonalnego. Uczymy, jak skuteczniej korzystać ze swoich kompetencji oraz realizować cele zmniejszając napięcie emocjonalne i stres.

Doktor Patryk Wawrzyński, twórca Alpaka Innovations, ekspert w zakresie komunikacji, inteligencji społecznej i emocjonalnej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów proponujemy sześć niezwykłych programów szkoleń, indywidualnych i grupowych, które może dostosować do Waszych oczekiwań i wyzwań.

Nasze zajęcia dopasowane są do Waszych unikalnych potrzeb komunikacyjnych i naturalnych umiejętności, ponieważ w Alpaka Innovations wykorzystujemy sztuczną inteligencję w nowatorskiej metodzie wsparcia kompetencji społecznych i emocjonalnych, która monitoruje dane z automatycznego systemu kodowania emocji i pobudzenia. Dzięki temu zawsze mamy precyzyjne i natychmiastowe odpowiedzi na pytania o uczucia i stres.

Nasza metoda łączy rozumienie znaczenia emocji, wiedzę o pracy mózgu człowieka oraz empatyczne podejście do uczestników. A naszym celem jest pomaganie w lepszym zrozumieniu siebie.

dr Patryk Wawrzyński — twórca Alpaka Innovations


Nasze unikalne programy edukacyjne:

Kobieta i mężczyzna rozmawiający przy stoliku. Photo by Marcelo Dias on Pexels.com

Wiarygodna komunikacja

Skrzynka z praktycznymi narzędziami

Kompleksowe warsztaty wiarygodnej komunikacji składają się z czterech modułów, wspólnie tworząc skrzynkę narzędzi potrzebnych do skutecznego wywierania wpływu społecznego i oddziaływania na innych ludzi w sposób naturalny i spójny.

Korzystając z dorobku nauki i innowacyjnych rozwiązań nasze szkolenie ułatwia sprawne komunikowanie się, regulację emocji i stresu oraz wykorzystanie autentyczności swojego zachowania do wzmocnienia więzi z odbiorcą. Każdy z modułów tworzy most między wiedzą a kompetencjami, ucząc sposobów samodzielnego rozwijania umiejętności współpracy i wystąpień publicznych.

Cena od 120 zł za osobę.

Publiczność słuchająca wystąpienia prelegentów w czasie spotkania. Photo by Matheus Bertelli on Pexels.com

Doskonałe wystąpienia publiczne

Innowacyjny program indywidualny

Jedyny taki program nastawiony na doskonalenie kompetencji komunikacyjnych i swobody wystąpień publicznych, który przygotowuje mówców świadomych swoich możliwości oraz korzystających z naturalnych talentów i predyspozycji.

Wykorzystując w czasie indywidualnych sesji system FaceReader jako źródło szybkiej i obiektywnej informacji zwrotnej, skupiamy się na sprawnym i skutecznym regulowaniu emocji i stresu oraz uczeniu zarządzania nimi, aby budowały wiarygodność lub wzmacniały wizerunek. Dostosowując narzędzia do Waszych potrzeb, sprawimy, że w pełni wykorzystacie swój potencjał i zapanujecie nad stresem.

Cena od 120 zł za sesję (50 minut).


Młoda kobieta i starszy mężczyzna współpracujący ze sobą przy komputerze. Photo by Matheus Bertelli on Pexels.com

Praktyczna inteligencja emocjonalna

Klucz do sukcesu dla profesjonalistów

Przyjazne i empatyczne szkolenie mające na celu praktyczne rozwijanie kompetencji inteligencji emocjonalnej u siebie i w swoim otoczeniu oraz wykorzystanie ich niezwykłego wpływu na trwałość relacji z innymi ludźmi.

Program rozwija trzy kluczowe umiejętności: samoświadomość emocji, regulację emocjonalną oraz praktykowanie empatii. Trzy uzupełniające się bloki warsztatów uczą rozumieć własne emocje i potrzeby emocjonalne, pomagają korzystać z narzędzi regulacji emocji, stresu i pobudzenia oraz pokazują, jak ćwiczyć uważność i sięgać po empatię, aby uniknąć wypalenia czy rozczarowania.

Cena od 100 zł za osobę.

Trójka dzieci bawiących się skakanką w salonie mieszkania. Photo by Monstera on Pexels.com

Inspirujące przywództwo

Empatyczne narzędzia zarządzania zespołem

Dwanaście kroków, które pozwalają stać się lepszym liderem dzięki indywidualnym sesjom poświęconym podnoszeniu kompetencji przywódczych poprzez rozwój inteligencji społecznej i emocjonalnej oraz wzmocnienie relacji z ludźmi.

Unikalne podejście i poparte dowodami naukowymi techniki trening umiejętności pomogą każdemu, kto chce sprawniej i skuteczniej zarządzać pracą innych ludzi. Przywiązując szczególną wagę do regulacji emocji, stresu i pobudzenia, kładziemy trwałe fundamenty pod rozwój i samorealizację skupione na celach, żeby było Wam łatwiej poradzić sobie z wyzwaniami nowoczesnego przywództwa.

Cena od 120 zł za sesję (50 minut).


Smutna młoda kobieta siedząca na schodach w szkole w otoczeniu młodzieży. Photo by cottonbro on Pexels.com

Skuteczna inteligencja społeczna

Lepszy start w dorosłość dla młodzieży

Unikalne warsztaty dla młodych ludzi, które uczą radzenia sobie z wyzwaniami wkraczania w dorosłość dzięki ćwiczeniu sześciu kluczowych kompetencji: samoświadomości, regulacji emocji, motywacji, empatii, współpracy oraz przywództwa.

Specjalny program realizujemy w małych grupach w czasie sześciu dwugodzinnych modułów dotyczących kluczowych kompetencji. Nasze metody pomagają zrozumieć siebie i swoje potrzeby, radzić sobie ze stresem i emocjami oraz budować zdrowe relacje, które wspierają w trudnych chwilach. Do tego uczą, jak skutecznie komunikować się z innymi ludźmi.

Cena od 250 zł za osobę za wszystkie moduły.

Kobieta i mężczyzna pogrążeni w trudnych emocjach siedzący na ławce w parku. Photo by Vera Arsic on Pexels.com

Trudne emocje pod kontrolą

Indywidualne sesje regulacji emocji i stresu

Program indywidualny przygotowany dla każdego, kto czuje przytłaczające trudne emocje i stres oraz chce nauczyć się, jak sobie z nimi radzić. Sesje służą zrozumieniu doświadczanych uczuć, poznania ich sygnałów i wypracowania strategii reagowania.

Nasze podejście wykorzystuje nowoczesne narzędzia analizy zachowania do pokazania, kiedy i jak budzą się nasze trudne emocje oraz w jaki sposób możemy świadomie interweniować, aby powstrzymać rosnące strach, gniew, rozczarowanie, smutek czy poczucie winy. Wspólnie pracujemy nad skutecznymi sposobami regulacji emocji i ich wyrażaniem.

Cena od 120 zł za sesję (50 minut).


Umiejętności, które wyróżniają najlepszych
w każdej dziedzinie życia, od stażystów po prezesów,
to kompetencje inteligencji emocjonalnej,
a nie zdolności poznawcze, bogate wykształcenie czy doświadczenie.

Nasza droga do sukcesu w pracy
w 67% zależy od zdolności emocjonalnych.

– Daniel Goleman


Kto skorzysta na naszej ofercie?

Każdy, kto chce skutecznie radzić sobie z komunikacją, lepiej rozumieć swoje emocje i regulować stres oraz świadomie korzystać z potencjału inteligencji społecznej i emocjonalnej. Pomagamy liderom, którzy chcą inspirować współpracowników, mówcom, którzy pragną być dobrze zapamiętani przez publiczność oraz wszystkim, którzy dążą do swoich celów, ale nie chcą zapłacić za to ogromnym stresem. Dzięki naszej ofercie edukacyjnej poczujecie się lepiej oraz łatwiej będzie Wam cieszyć się szczęściem i empatycznymi relacjami z innymi.

Program i zakres treści możemy dopasować do Waszej branży czy specyfiki zawodu. Odmienne potrzeby i różne wyzwania mają prawnicy, przedsiębiorcy, medycy, handlowcy, policjanci, urzędnicy czy nauczyciele. Łączy ich jedno – umiejętności komunikacyjne, regulacja emocji oraz zarządzenie stresem mogą podnieść ich jakość życia i skuteczność w pracy. To Wam służą nasze unikalne metody i nowoczesne narzędzia!

Dłoń wyciągnięta w otoczeniu pola zbóż. Photo by esralogy on Pexels.com

Nasze zajęcia pomagają

Tworzymy programy edukacyjne z myślą o tym, aby zmniejszyć stres, który towarzyszy Wam w ważnych sytuacjach. Naszą pracą pomagamy przetrwać trudne chwile oraz pokonać przeszkody, które napotkaliście na drodze do swoich celów. Tworzymy rozwiązania, które pozwalają oswoić emocje i uczynić z nich atut w budowaniu wiarygodności.

Rozsypane klocki konstrukcyjne na podłodze. Photo by Polesie Toys on Pexels.com

Pracujemy kompleksowo

Chcemy, żebyście czuli się dobrze i swobodnie. Dlatego proponujemy metody, w których zmiana prowadzi przez rozwój kompetencji społecznych i emocjonalnych oraz zrozumienie tego, jak reaguje Wasze ciało na stres i pobudzenie. Naukowa wiedza o mózgu pozwala nam dopasować trening do Was, oferując dokładniejsze i bardziej skuteczne rozwiązania.

Pięć żarówek ułożonych w wahadło. Photo by Rodolfo Clix on Pexels.com

Mamy niezwykłe narzędzia

Wyróżnia nas użycie systemu FaceReader do uzyskania precyzyjnej, natychmiastowej i obiektywnej informacji zwrotnej o odczuwanych emocjach i stresie. Dzięki temu z dokładnością do 1/10 sekundy pokazujemy, jak i kiedy budzi się w Was radość, smutek, strach, złość czy obrzydzenie, kiedy wzrasta Wasz stres, napięcie i pobudzenie.

Dlaczego nasza metoda jest unikalna?

Ponieważ w Alpaka Innovations wiemy, jak ważne są Wasze emocje i pomagamy Wam czerpać z nich siłę. Nowoczesne narzędzia i technologie służą nam do tego, aby wspierać Was w regulacji emocji i stresu.

Doktor Patryk Wawrzyński, twórca Alpaka Innovations.

Twórca Alpaka Innovations

dr Patryk
Wawrzyński

Jestem naukowcem zajmującym się komunikacją między ludźmi, szczególnie wpływem emocji na zachowanie i podejmowanie decyzji oraz rozumieniem sygnałów płynących z mowy ciała. Kierowałem zespołem badawczym, który sięgając po innowacyjne rozwiązanie i odważnie korzystając z dorobku neuronauki zastosował skanowanie funkcjonalne mózgu (fMRI) do zrozumienia, jak różne emocje zmieniają naszą reakcję na opowieść. Pokazaliśmy też, że obserwacja mowy ciała ułatwia przewidywanie zachowania odbiorców naszych treści. Prowadzenie firmy łączę z pracą adiunkta w Instytucie Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego.

Swoje doświadczenie zdobyłem dzięki pracy badawczej w Polsce i projektom biznesowym, które dały początek Alpaka Innovations. Uczyłem się od najlepszych w trakcie staży i stypendiów w cenionych ośrodkach w USA, Niemczech, Portugalii, Estonii, Rumunii, Południowej Afryce i Chile, a także wykładając komunikację na uczelniach w Polsce, Litwie i Iranie. Dzięki temu jestem pionierem metod analizy danych behawioralnych, które wykorzystuje pracując z politykami, twórcami reklam i kampanii marketingowych, naukowcami i prawnikami. Moje unikalne podejście do komunikacji sprawiło, że od 2022 roku jako trener kompetencji współpracuję z International Republican Insitute.

Więcej o mnie:

Dane kontaktowe:

Alpaka Innovations
Patryk Wawrzyński
ul. Grudziądzka 91, 87-100 Toruń

NIP: 542 298 93 55
Regon: 384314212

+48 535 556 682
kontakt@alpakainnovations.com

%d blogerów lubi to: